| catal1na a întrebat:

se aproprie ziua tatalui meu! Ce pot sa-i daruiesc? fundita

7 răspunsuri:
| angelicabella24 a răspuns:

Cel mai frumos cadou facut unui parinte ar fi sa ii faci tu ceva cu mainile tale, de una singurica, chiar si o felicitare, prajitura, etc., tot ce crezi tu ca i-ar placea lui.happy

| Antal_Larisa_Maria_1977 a răspuns:

Eu ti-as sugerasa ii iei un ceas, o rama in care sa iti pui poza. Nu stiu altceva, daca era pentru mama ta, iti faceam o lista mare.Lai putea intreba tu cam ce ar vrea. dar daca vrei sa fie surpriza inteaba pe cineva care il cunoaste foarte bine.

| StarGirl a răspuns:

Buna!
Daca ii plac surprizele, organizeaza o petrecere surpriza, cu toti apropiatii si prietenii dragi.
La partea de cadou, ii poti darui ceva facut de tine, asta adora parintii, oricat de oribil ar arata.
Succes! Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| KindduOullie a răspuns:

Un cadou in domeniul in care lucra happy

| anonimyyyyyyyy a răspuns:

Cred ca cel mai frumos casou ar fi sa ii spui ca il iubesti si daruiestei nu stiu thinking O sticla de vin sau sampanie eu asa am facut si i-a placut cadouasul
Funda? puppy dog eyes

| dianaaaaax a răspuns:

Bună. În primul rând, să îţi trăiască tăticul. Păi, uite, poţi găsi aici diverse cadouri.
http://www.tpu.ro/......e-as-dori/

Sper că te-am ajutat, o zi bună. :d

| Weider a răspuns:

Sa ii faci un cadou facut de tine, care te reprezinta pe tine sau pe el, nu conteaza cat ar fi costul total, conteaza gestul, sigur ca orice parinte o sa se bucure.