| Th3Public3N3MY a întrebat:

Spuneti-mi si mie numele reale ale actorilor ce joaca in emisiunea,, In Puii Mei!,,. Cum ii cheama pe mucea si flocea, mirel si dorel, omul acela care apare in fiecare episod, daca nu stiti va dau un ex acela din episodul cu telecomandatii la doctor aaa si numele lui fernando, amicul sau si numele lui Momaie si al lui Gogaie! Rapid plzzzz... Dau o funda! Si voturi!

Răspuns Câştigător
| ThQ a răspuns:

Cele mai multe personaje le joaca Mihai Bendeac el il joaca pe:Flocea,Fernando,Momaie,Dorel,Gigi,Naomi, Ricardo, Vanghelie etc. pe ceilalti nu stiu cum ii cheama happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actori emisiuni In puii mei sunt: Mihai Bendeac, Serban Pavlu, Gabriel Costin, Vlad Corbeanu, Mihai Muntenita, Emanuel Parvu. Mucea este interpretat de Gabriel Costin iar Flocea este interpretat de Mihai Bendeac, prin "omul care apare in fiecare episod" cred ca te referi la Mihai Bendeac, cel din episodul cu telecomandati la doctor este Serban Pavlu, Fernando este interpretat de Mihai Bendeac, Momaie este interpretat de Mihai Bendeac si Gogaie este interpretat de Vlad Corbeanu.