| adrean4k a întrebat:

spuneti-mi va rog ce as putea face in timpul liber? mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| mary_4765 a răspuns:

Fa ce iti dicteaza starea de spirit... O ora petrecuta in parc, la cumparaturi, un week-end la munte sau la mare,sau la un picnic in afara orasului sau, daca vrei, odihneste-te o zi intreaga pe canapea in fata televizorului sau citind ultima aparitie editoriala.
Poti pleca la piscina cu prietenii inotind o zi intreaga, sunt atitea lucruri minunate de facut, doar fa-ti curaj.Si mult succes ...paa happy

1 răspuns:
| IceCreamDoll a răspuns:

Nu ai niciun hobby? Incearca innotul, karate, lectii de pictura, lectii de chitara, pian, sau orice alt instrument sau fredoneaza melodia preferata pana cand o sa o canti exact ca trupa/cantaretul respectiv.