| Radu_Catalin_1999 a întrebat:

Stiti cu ce creion se desnezeaza cel mai bine ca pana acum desenez cu cel de geometrie.
Inca ceva, imi amintesc o chestie cu mina, nu mai stiu ce ii faceai si iesea un efect super pe foaie.
Din doua intrebari macar la una sa-mi raspundeti

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Cea cu efectu este sa iei o bucatica din mina si sa freci pe foaie (sa retusezi desenu) sa-l faci cu umbre iar intrebarea cu creionul cred ca acesta ar fi cel mai bun pentru desenat>>> https://www.google.ro/......ps?/search