| nytro233 a întrebat:

stiti vreun site unde pot studia biologie clasa a 7-a (lectia neuronii) si unde pot studia chimie tot clasa a 7-a

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

De ce chiuleşti de la şcoală?

| nytro233 explică (pentru Crucified):

Nu chiulesc, nu am manual si nu imi inteleg scrisul

| Crucified a răspuns (pentru nytro233):

Scrie frumos.

| nytro233 explică (pentru Crucified):

Am de ales.Sa scriu frumos, incet si sa raman in urma..sau sa scriu repede dar urat.am ales a 2 a varianta dar stiai deja asta.

| Crucified a răspuns (pentru nytro233):

Eu în fiecare zi de an şcolar scriu repede dar urât, dar cu timpul mă obişnuiesc să scriu repede şi frumos. Deci n-ai decât să-ţi schimbi puţin scrisul, nu scrii foarte mare dar nici foarte mic, iar literele să fie rotunde şi medii, adică nici prea mari nici prea mici.

| 0x11111051 a răspuns:

Wikipedia.

| problemematelogica10 a răspuns:

Heeeeyyyyyyyy si eu sunt in a 7-ea, si am luat 9 la lectia cu neuronii
uite aici un site :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Neuron
si pentru chimie :
http://www.scribd.com/doc/48737122/Portofoliu-Chimie-clasa-a-VII-a

FUNDA! :-*

| nytro233 explică (pentru problemematelogica10):

Imi cere cont, m-am logat cu fb-ul, si acum imi cere bani.Un site gratis nu stii?

| problemematelogica10 a răspuns (pentru nytro233):

Ok, da imi dai funda promiti? mersi