| lologfo a întrebat:

Sunt baiat blond am ochii albastrii si am o mica intrebare! Cum sa fac sa imi iasa in evidenta culoarea ochilor? Dau FUNTIZA!

Răspuns Câştigător
| pure9 a răspuns:

Pai poti sa porti tricouri/camasi/pulovere albastre, verzi. Sau un mic truc de la un prieten care face modelling (isi da cu creion negru pe sub genele de sus. Nu cum ne face noi fetele contur fix sub ele fara sa se vada si pe pleoapa - cred ca merge daca ai genele negre negre si ies in evidenta ) bafta happy

11 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Lasa-te asalaughing) nu-ti strica parul pentru ca o sa regreti

| r2d2 a răspuns:

O sa para ciudat, dar daca ai tenul foarte curat (in sensul ca nu ai cosuri, leziuni acneice etc.) ochii albastrii ies in evidenta mult. Ceea ce incerc sa zis este ca daca ai aceste probleme, incearca o crema fond de ten (nu fond de ten) care sa iti ofere luminozitate si in acelasi timp sa-ti scoata in evidenta ochii.

| LolaLollita a răspuns:

Poarta haine care sa ti-i scoata in evidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopseste-ti parul saten. sau brunet :* de obicei culoarea inchisa a parului scoate ochii de culoare deschisa in evidenta. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cei mai draguti baieti sunt cei blonzi cu ochi albastrii :X eu spun sa nu faci nimic! Esti perfect asa cum esti....cu ochi albastrii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| kitten95 a răspuns:

Le spui oamenilor: uita`te la ochii meeeei! sunt albastri, nu?

| KRIIIX a răspuns:

Frate, si eu sunt ca tine! M-am vopsit cand eram mai mic, dar vezi tu. noi astia cu parul blond avem tenul deschis fata de cei bruneti, noua nu ne sta bine bruneti! Nu te da cu rimel sau creion, nu esti gay sau vedeta rock! happy Poarta ROSU bro, ne prinde bine!

| lologfo explică:

Bai care vrea id meu de mess sa va dau niste poze sunteti bineveniti!

| lologfo explică:

Sau cautati-ma pe fb Sebyutz Seby bftwinking

| Iunikaaa a răspuns:

Estid eacord cu lentilele?
Sau cu vopsitul parului alta culoare?
Eu zic ca esti okay asa cum esti!