| OmulUmbrei a întrebat:

Verisoara mea are probleme cu calculatorul (adica imi merge greu si ii descarca greu programe, jocuri, muzica de pe net, adica ca sa descarce o melodie trebuie sa astepte cam 35 de min) si ar dorii niste solutii in afara de reinstalarea windowsului. O puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Cel mai uşor este să reinstalezi Windowsul.

Baftă!

| mona a răspuns:

Poate e virusat, in afara de reinstalat, sa aiba un antivirus bun care sa si faca treaba

| Ally99 a răspuns:

Cel mai bine este sa il reformatezi chiar daca iti pierzi programele pe care poti sa ti le pui inainte pe CD-uri sau pe stick! Bafta!

| DeeaDLove12 a răspuns:

Asa am patit si eu...

| razvan7x_2096 a răspuns:

Man deci daca merge greu un joc cand intri in el e din vina placi video
iar daca downloadezi greu ie vina de la net (conexiunea) sau vina ca ai pc slab