| ddimitrie a întrebat:

voi pune o intrebare logica, cine stie si are timp sa scrie, va rog sa-mi spuneti. In clasa a 9-a la profilul mate-info, stiu ca dai tezele la romana, matematica, info, chimie/bio/fizica. dar in general, care sunt obiectele care le fac, adica geografie, istorie, tic, nu stiu, eu unul sunt nou, si nu ma prea pricep. Vreau sa mi le scrie cineva, complex, si daca imi spune cam ce notiuni ar putea sa primesc la testul predictiv, in general. Funda celui mai complex si bun raspuns! Nu stiu daca am pus bine la categoria care trebuia, dar va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana(4 ore)
mate(4 ore)
fizica(2 sau 3 ore)
informatica(eu fac o ora, depinde la ce liceu esti)
TIC(legat de informatica)
sport(1 ora)
engleza(2 ore)
franceza(2 ore)
chimie(2 ore)
biologie(2 ore)
desen(1 ora)
muzica(1 ora)
logica(1 ora)
geografie(1 ora)
istorie(1 ora),si dai teza la matematica,informatica si romana obligatoriu si trebuie sa alegi intre,chimie, fizica, biologie

4 răspunsuri:
| BETTYNA a răspuns:

Buna, normal ca pe saptamana doar nu faceai 4 ore de mate sau orice alta materie pe zi...gandeste putin

| noob a răspuns:

Te ajut eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe saptamana

| ddimitrie explică:

Anonima32, 1-2-3-4 ore pe zi sau pe saptamana ca nu prea am inteles, si testele predictive sunt grele? ca eu vreau sa iau niste note mari.