| anonim_4396 a întrebat:

vreau dati-mi si mie un site de unde pot descarca, cartea junglei desene, ca nu o pot gasi.

Răspuns Câştigător
| Vandalism a răspuns:

Este aici un site unde ai cartea junglei dublata in romana pe 2 parti, vizionare placuta!

Link : http://www.desene-animate.biz/desene-animate-cartea-junglei/

3 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Du-te si cumpara, mai du-te si cumpara atata tracareala si piraterie, mai cumparati si voi, viteza viteza gta need for speed viteza viteza 50 la ora viteza

| invisibleboy a răspuns:

C a de aia vine acta vine acta

| s0w30n3 a răspuns:

Va rog frumos, daca nu aveti un raspuns referitor la intrebare nu mai raspundeti!