| Mellie00 a întrebat:

Vreau sa imi fac o pagina de facebook unde sa postez poze funny, statusuri funny, si chestii de genul asta, dar nu stiu cum sa o numesc... ceva idei? Ps: sa fie cv gen "sufletul meu inima ta, d-soara rebela" ceva mi creativ.

Răspuns Câştigător
| Meghy414 a răspuns:

Salut! Poti pune ceva de genul"funny for all","viata in culori"sau"senzatie pentru distractie".winking

| Mellie00 explică (pentru Meghy414):

Cel mai mult m-am atasat de "Senzatie pentru distractie" happy si am creat o pagina cu acest nume happy multumesc pentru raspuns!

| Meghy414 a răspuns (pentru Mellie00):

Ma bucur ca te-am putut ajuta!batting eyelashes

5 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

My funny life. D-soara lui. Doar ea. Viata fara ea. Totul sau nimic.
By me.

| strengaritzza a răspuns:

Eu am o pagina si se cheama, Love & Entertainment. Uite un nume interesant, World funny. Poate iti place.

| EmanE a răspuns:

Manelele e naspa, nu dai like hai pa