| Mr97ScZ a întrebat:

Vreau sa ma lamuriti cu o chestie.Astazi eu vreau sa merg la plaja, dar parintii mei spun sa nu ma duc ca sunt sanzienele si nu e bine sa innoti azi.Eu nu cred chestia asta si vreau sa merg.
Ce credeti, este adevarat ca te poti ineca azi daca mergi sa innoti sau nu?
Ca sa stiu daca merg la plaja.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa le faci pe plac parintilor si sa nu mergi azi laplaja, du-te maine, iti faci si tu damblaua si or sa stea si ei linistiti si nu va mai contraziceti fara rost.

3 răspunsuri:
| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Daca vine un fanatic care sustine ca te ineci de sanziene si te ineaca el sa-ti demonstreze, da o sa mori daca intri azi in apa. O sa mori, o sa invii si o sa mori iar ca si Kenny.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca miile de oameni de pe litoral, de la stranduri si piscine o sa se innece toti deodata azi?

| 01rukia01 a răspuns:

Nu te duce...e foarte pericolos... ultima oara cand am fost de sanziene la plaja era sa ma manance monstrul din loch ness