| flavia2000 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu de care. Imi puteti da niste modele va rog? happy

11 răspunsuri:
| teodora555 a răspuns:

Samsung s 5230 plizzzzz funda e foarte bun

| hamstericious a răspuns:

LG gw300

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia C3 costa in jur de 400-450 de lei.Are ajustata o camera de 2, 0 MP,tastatura Qwerty, WIFI (Cu care te conectezi la wireless.), spot de card pana la 8gb (vine inclus cu card MicroSD de 2 GB),culoarea poate fi roz,violet,albastru inchis,crem, alb, verde. Am si eu si sunt foarte multumit de el.

| needyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar se duce rapid fata nu? vopseaua vreau sa zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru needyou):

Nu nu, am de un an, doar joistikul merge dupa 6-7 luni, insa qwerty e permanent

| Josephe a răspuns:

Pe la ce bani vrei sa ajunga?

| flavia2000 explică:

Nu mai mult de 400 de lei

| Adryan22 a răspuns:

Nokia c3 e bun si te ajunge pe la 400/430 lei
Nokia 5130 XpressMusic Comes With Music 399 lei
Samsung S5230 Soft Pink 329 lei

Si mai cauta pe telefonultau.eu

| geox a răspuns:

-Galaxy Note-Samsung Game Hub-iPhone 4-Samsung S8500- WAVE-Nokia N8-Sony Ericsson XPERIA X10-Samsung I9100 Galaxy s 2-BlakBerry Touch 99000-Nokia N 9-Apple iPhon 4S 16GB-SPER CA TIAM FOST DE AJUTOR