| Fcsb_Mario_1997 a întrebat:

Vreau sa organizez balul bobocilor anul asta la liceul meu, cum pot gasi sponsori..cum ar trebui sa le vorbesc? (P.S daca va ajuta cu ceva sunt din Iasi)
Dau fundita happy

3 răspunsuri:
| Empower a răspuns:

Fa niste postere si lipeste-le prin liceu. Habar n-am thinking Sau vorbeste cu mai multi prieteni sa dea vorba mai departe si asa tot liceul va aflahappy

| MadalinG99 a răspuns:

Te duci la magazinele din zona si ceri sponsorizare. le vei face si tu reclama... sper ca intelegi, apoi incerci mai multe metode.

| aliceinchains a răspuns:

Mergi la primarul orașului, posibil să îți dea sponsorizare. Sau anumite firme mai mari. Vei da de multe refuzuri, dar vor fi și cei ce îți vor da.
Mergeți mai mulți din clasă și le ziceți despre ce-i vorba și că le veți face publicitate la bal. Vorbește și cu colegii din a 12-a de anul trecut, de acum 2 ani...să vă mai dea sfaturi. Succes!