| paukrin1 a întrebat:

vreau sa stiu cup pot sa-mi fac o pusca cu luneta din hartie ca asta http://www.youtube.com/watch?v=DLmyRnDCp8M&feature=relat ed doar ca explicat ca vreau sa fac si eu un avp. Funda+vot

2 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Pai baiatul ala ori si-a vopsit un awp in alb (10%) ori la infasurat cu grija in hartie (100%) happy nu ai cum sa faci asa ceva decat cu mult talent si crede-ma copilul ala n-are nici un pic de talent decat la pacaleli.

| EleonorElena a răspuns:

Pai ca sa fim sinceri,daca gandesti logic,nu poti sa faci asa ceva decat dupa un model,dar e prea bine facuta,deci, daca ne gandim putin, a infasurat un awp in hartie, cu muuuuulta grija! NU poti sa faci asa ceva din hartie, nici cu mult talent!