| Randy Orton a întrebat:

Vreau si eu un modator sigur de PlayStation 2 in Brasov! As vrea sa achizitionez un PlayStation 2 si vreau sa il modez. Atentie! Vreau unul bun, nu unul incepator care sa-mi strice viitorul PlayStation 2! Deci sa se priceapa! Multumesc! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Stra1nul a răspuns:

In brasov nu stiu nici unul. dar cunosc in onesti. un tip ce mi-a modat si mie ps2-ul. daca vrei ne intnalnim dai consola si ti-o aduc tot eu, sunt la facultate in brasov dar sunt din onesti.