| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu va rog niste statusuri triste. Mi-a murit catelul care tineam foarte mult la el! Nu vreau multe! Dau funda la cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna...Imi pare rau pentru catelul tau sad uite cateva statusuri,sper sa-ti placa:
-Te caut dar nu te gasesc, iar ratacesc...mi-e dor! Uneori ma trec fiori cand privesc rasaritul in zori.
-Las visele inutile in spatele meu si incerc sa fiu realista, lumea asta mi se pare prea rea, prea egoista.
-Cate suspine, nici ea nu mai crede cand spune ca totul va fi bine.
-Cand cineva la care tii pur si simplu pleaca, aminteste'ti ca frunzele, toamna, nu cad pentru ca vor, ci pentru ca a sosit momentul.
-Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare.
-Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
-Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •
-o raza de lumina,o urma de durere, un chip de inger suav distrus de-o grea durere.
-___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
-Lasati`ma sa fac si bune si rele, dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.
-Pierduta intr-o cascada, De cuvinte Fara Inteles, Mergi usor in Ploaie, Ca nu ai de ales...

| ByaBibiutza a răspuns (pentru ςгเรtเภยкค):

Si pcat de el ca era destul de mic... Avea cateva luni!

| ByaBibiutza a răspuns (pentru ςгเรtเภยкค):

Iti multumesc pentru tot!