| HeroTac a întrebat:

Vreu sa invat limba engleza! La scoala ne pune sa traducem multe texte si eu nu prea le stiusau mai bine zis nu stiu!
Cum pot invata engleza fara sa platesc? Am cautat pe net si am gasit un site dar dupa cateva lectii trebuie sa te abonezi...
Va rog mult ajutati-ma! Cu ce trebuie sa incep? Si ce trebuie sa stiu mai bine?

4 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Cauta cursuri video si audio de limba engleza asa am invatat si eu ceva engleza in 5 zile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti cumperi o carte de engleza sau sa ceri cuiva opinia despre o carte care sa te ajute sa inveti. Engleza nu e o limba nici grea nici usoara.

| mimi a răspuns:

Daca esti incepator ar trebui sa inveti baza englezei adica cuvintele verbele si timpurile iar apoi daca cauti pe internet de exemplu teste de engleza pentru elevi poti ncerca unul iar daca trebuie sa traduci texte poti traduce cu google

| didiuta03 a răspuns:

La palatul copiilor din orice judet e gratis si accepta copii de pana la 18 ani.