| Monstruletzu a întrebat:

Salut tuturor, sper sa ma puteti ajuta. Am vazut la un video gen acesta http://www.youtube.com/watch?v=Vyg9iPNTohw&feature=playe r_embedded ( secunda 20 ) ca ii apare semnul Vazut la paginile de la Web. Imi puteti spune cum se numeste Add-ons sau ce trebuie facut. Va multumesc mult si dau fundita.

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Este de la antivirus majoritatea indica semnul ala pentru a arata ca situl respectiv este fara riscuri orice antivirus cu packageul internet security v-a proceda la fel cum ai vazut tu acolo