| KungFuBoy a întrebat:

Salut tuturor! Stie careva daca Stephenie Meyer a terminat de scris Midnight sun? daca mi le poate da cineva? sau un link ceva dar as vrea sa le downloadez::::id meu ady_2009_you@yahoo.com

Multumesc

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Încă nu e terminată. În 2008 a dat un interviu în care a declarat că vrea să o lase deoparte 2-3 ani, deci cam ar fi timpul să o reia...

| KoLoreTaKo a răspuns:

Nu stiu daca este ceea ce voiai dar asta am primit de la o prietena la aceeasi intrebare : http://antonya310.wordpress.com/capitolul-14-viziuni/