| NegruTIt a întrebat:

Unde pot gasi Naruto Shuppiden Manga in lmb romana? Am cautat o gramada dar nu am gasit.Pana acum ma uitam pe animekage dar nu pot sal mai accesez imi da fatal error la pagina.Va rog frumos daca imi puteti da un site ceva. Dau Funda love struck!

Răspuns Câştigător
| muzicalBoX a răspuns:

Anime.kage

2 răspunsuri:
| muzicalBoX a răspuns:

Pai am crezut ca te referi la animekage.com e cu totul diferit de anime.kage.ro daca pe anime. kage nu mai poti incearca pe animekage.com au bagat si ei manga parca.

| NegruTIt explică:

MuzicalBox despre asta vorbeam...pe anime. kage nu mai pot accesa pagina cu am spus si mai sus...sau nu ai citit?