| ValarMorghulis a întrebat:

VA IMPLOOR, Cine stie sa lucreze in photoshop bine rau?
Imi trebuie sa imi faceti si mie un banner de 800x250,, cine poate sa faca sa imi dea un PM cu id-ul lui sa ii zic cum sa il faca, va rog, raman dator sa-i dau FUNDA!

1 răspuns:
| ClopotelAlex a răspuns:

Eu stiu sa lucrez in photoshop dar nu trebuie sa lucrezi cu programe atat de grele ca sa iti faci un simplu banner. Intra pe fanbanners.com si de acolo iti poti personaliza si crea propriul banner, sau intra pe www.videotutorial.ro acolo cauta si vei gasi un tutorial despre cum iti poti crea un banner.