| ValarMorghulis a întrebat:

VA IMPLOOR, Cine stie sa lucreze in photoshop bine rau?

Imi trebuie sa imi faceti si mie un banner de 800x250,, cine poate sa faca sa imi dea un PM cu id-ul lui sa ii zic cum sa il faca, va rog, raman dator si dau FUNDA

2 răspunsuri:
| ValarMorghulis explică:

Pai nu vreau banere din astea simple
vreau unele bune.

| ClopotelAlex a răspuns:

Nu trebuie sa folosesti programe ca photoshop ca sa iti faci un banner. Exista siteuri care se ocupa de crearea bannerelor siteuri cum ar fi fanbanners.com si multe altele plus de asta pe www.videotutorial.ro este un tutorial cum poti face un banner