| Mihaiboy40 a întrebat:

Vreau s va intreb ceva am downloadat gta romania 2 si cand dau sa ma joc imi apare Grand Theft Auto VC ne dispose pas de suffiramment de mmoire graphique asa apare la orce joc ce sa fac? Dau funda plisss ajutor.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Placa grafica nu are destula memorie, parca asta zice? Verifica ce placa grafica ai si ce cerinte (minime) de sistem are jocul respectiv. Daca ai si cu un meg mai putin decat cerintele minime, nu-l poti face sa mearga decat daca esti un programator uns cu toate alifiile.
P.S. o placa grafica destul de nouta si bunuta, nu top of the line, costa intre 70 si 120 RON, deci este destul de accesibila, daca papa subventioneaza.

| AndreiP98 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driveru de graphice.

| AMVeu a răspuns:

Mai si eu am exact aceeasi problema la exact aceeasi joc!