| Manin a întrebat:

Vreau să îmi deschid un canal pe YouTube dar nu am idei pentru subiect. Îmi da-ți câteva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Zeiță a răspuns:

Salut. Nu sunt bună la idei, dar încearcă să faci videoclipuri interesante despre animalul tăuu de companie, un canal cu versuri, un canal cu tutoriale (de machiaj, de jocuri etc.) sau poți adăuga filme, subtitra filme. Sigur o să găsești tu ceva! Succes happy O zi bună wave

| cristina6666 a răspuns:

Ia muzica cu tot cu videoclip de pe internet, pune videoclipuri cu catei de ai tai pisicute tot felul de chestii, tutoriale...