| Stephanie_1154 a întrebat:

Vreau un joc de Helloween mai special. Ce idei aveti? happy

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mai de mult de Halloween îmi amintesc că am făcut un fel de joc.
Eram mulți costumați în diverse costume și ne împărțisem în grupe într-o casă părăsită și încercam să ne speriem unii pe alții. A fost chiar amuzant mai ales că era destul de întuneric.

| Pawesome a răspuns:

Incercati sa vedeti care stie cea mai buna poveste de groaza sau daca vrei fa un concurs in care copii trebuie sa faca dovleci de haloween (cel mai bun, infricosator dovleac castiga)