| Danielx5 a întrebat:

am o problemă cu counter strike source.De fiecare data cand intru pe un server tot zice connection problem. ce fac? Pe cs 1.6 merge da pe cs source nu merge. ajutati-ma cat mai repede.
id skype danielpavel33
vil idul de skype pentru ca poate e putin mai complicat sa-mi explicati.
Multumesc
Dau fundă cu cea mai mare placere!
Scuzati categoria nu mi-a aratat jocuri video/online

1 răspuns:
| Singe a răspuns:

Incearca sa dai cu run as administration sau sa dai click dreapta propietes, compatibility si selectezi acolo sa selectezi compatible with windows xp servicepack 3si la privilage level run as administation si o sa se deschida cu acele optiuni dupa ce o sa dai apply, Daca nu merge nici astea reinstaleaza windows-ul. Sau daca nici reinstalatul windows-ului revino la cs 1.6 normal happy. Sper ca te-am ajutat.