| r4uL a întrebat:

Salutare amici...am o problema. Chiar daca am 13 ani big grin tin foarte mult la o fata :-s am fost impreuna candva dar s-a indragostit de un coleg. Dupa un timp si-a dat seama ca acl coleg nu o place dar nu mai vrea sa fie cu mine crying. Zice ca ma place insa nu stiu cum sa o conving.
+ ca are o amica care nu o lasa sa vorbeasca cu mine si sad. nah
spuneti ce sa fac big grin! Raspunsul bun primeste fundita tongue

Răspuns Câştigător
| ~p!$iii~ a răspuns:

Pai daca vrei sa o recuceresti, incearca sa nu devii din prima"ex iubitul nou indrgostit" ci un prieten foarte bun, cand iesiti cu totii oferei o atentie deosebita, dar nu in exces ca prietena ei sa vada vreo ceva si sa se bage iarhappy vorbeste cu ea tot felul de chestii, despre ce frumos era in 2, cate vise si sperante aveati, cat de mult iti lipseste, vb cu ea la tel, pe mess cunoaste'o mai bine ca nimeni si ofera'i din nou toata increderea ta, si ea va face asta la randul ei, asa vei fi"umarul pe care poate plange" ajut'o cu orice are nevoie si va vedea singura cat inca o iubesti. Nu uita! Ftele vor fapte prin care le arati ca le iubesti nu doar vorbe. Succes, sper ca te'am ajutatbig grin fundita?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| CreatzaBắ a răspuns:

Pai oferai ceva ce ii plc ei mult sau ori sa incerci sa vb cu ea ori sa ii trm un biletel si spune-i ce simti pentru ea, daca chiar te place.aceeasi problema o am si eu.saddar macar am ramas prieteni si mai vbm si la tel. dar incerk si eu sa ma impac ca el.tonguedin propria experientza iti zic asta...winking

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Invito la un suc, dai sfaturi bune, condu'o acas a, dovedestei ca tii la ea. nu stiu impresioneazo. daruiestei flori.sigur ii va placea una din astea :Xbaftawave

| r4uL explică:

Ms pentru raspuns big grin eu vorbec mult cu ea sincer... dar nu merge

| Monik_4320 a răspuns:

Pai...ai putea sa-i spui ce simti pentru ea... poate simte si ea acelasi lucru ca si u

multa baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te "agita prea mult" ca sa zic asa, esti totusi destul de mic incat sa-ti amarasti viata din motive de genul, o sa-ti dai seama mai tarziu. dar totusi ca sa ma fac utila o sa raspun la intrebare.cred ca indiferenta ar fi cea mai buna, in momentul in care o persoana este coplesita cu atentie, i se cam urca la cap, sa fii un prieten bun da, dar nu arata ca esti disperat...parerea mea

| CAmA3l a răspuns:

Nu cumva e vorba de mine?straight face...is elena... dude

| CAmA3l a răspuns:

Sau e de Biancasmug?