| DariaMariaIoana a întrebat:

Salutare :*! As vrea sa tin si eu dieta cu supa de varza timp de doua saptamani...la care se mai adauga 1-2 km de alergat zilnic.Plus ca nu voi mai manca nimic altceva, decat supa, si voi pune piper in ea(daca mananci picant se ard mai repede grasimile, sau gen) Credeti ca va functiona? Am 163 si 58 de kg Multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| claudiu11re a răspuns:

Daca vrei sa slabesti cu adv mai bine renunti definitiv la paine si manci pana la ora 4 de; a ora 4 nu mai manci nimic doar vreo 2 mere si atat si imi vei zice dupa aia daca a functionat ...iti zic sigur ca va functiona