| beatleman a întrebat:

Care sunt expertii vostri favoriti? Ai mei sunt asabig grinoamna Brigaela si Domnul Bacemi(Nu jignesc niciun expert ai site-ului doar ca pe aceste doua persoane le vad mai active pe site)Pa!

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Apreciez multi experti dar nu prea imi place sa dau nume, sunt constient ca stiu c-au respectul si admiratia mea si stiu ca n-ar fi mai satisfacuti sa-si vada numele neaparat etalat. In schimb, sunt putin mahnit c-au plecat cativa experti de pe site, chiar in seara asta incercam sa dau de cineva pe care simpatizam extrem de mult.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu imi spune Domn. Chiar nu e cazul. Sunt doar un copil. De unde atata domn? Iti multumesc pentru apreciere dar nu merit acea titulatura.

Expertii mei preferati sunt : nony, aqualuna, april, mariana, emanuellex.

Ii apreciez si cred ca ar merita sa fie experti : Gânduri albe, Katya, Androgin, monyk, anad, Beautiful Disaster, vlad_bv, antonia09, » ℓøяε.

| Catalion a răspuns:

Nu prefer pe cineva anume si cand o sa fiu denumit si eu expert TPU, adica peste "100" de ani, poate o sa fiu si eu expertul tau favorit!

| Anileda a răspuns:

Brigaela, Bacemi si Noname.

O zi bună

Aniledă

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu am mai mulţi experţi favoriţihee hee, printre care şi nony, bacemi, NOname, eluvitie, kittyalexandra...

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu am mai mulţi experţi favoriţihee hee, printre care şi nony,(domnu') bacemi, NOname, eluvitie, kittyalexandra...

| beatleman explică:

Am uitat s-o includ pe Doamna Elianna si pe Domnul Nony.