| AndreiRevine a întrebat:

Salutare, ce jocuri imi puteti recomanda gen: club penguin, pandada, webkinz. Funda la cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| Joky a răspuns:

Ferma vesela, farmerama. AStea sunt cele mai bune exemple pentru genul asta. Mai sunt si cu lupte dar nu cred ca te intereseaza

1 răspuns:
| Ginny a răspuns:

Stardoll,supersecret,woozworld,second life(vezi ca la asta ii trebuie' download)si club penguin (p toate astea am conturi)id:anca_97
PS : downloadeaza si tu Sims 2 si 3 (d la magazin specializat in computere, da dk iti ia mai mult decat e dvdu', downloadeaza-l tu ca e 1 ora juma' dwnlu ')
Cheers!