| Posedic a întrebat:

Salutare. De unde pot achizitiona o jucarie Tamagotchi? De preferat ar fi tara de achizitie sa fie Romania.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| LaraDot a răspuns:

Pai.e simplu (si eu am), poti sa o iei de la aproape orice super-market...sau...cel putin asa era acum 2 ani :S

| SuntUnCartof a răspuns:

Eu mi-am luat din Carrefour acum 2 ani e super a costat 40-50 lei nu mai stiu sigur dar stiu ca a fost si pe la Pennywinking
dar la Carrefour gasesti sigurwinking

| wewaiiclu a răspuns:

De la piata.rolling on the floor Eu de acolo mi am luat. bazar sau ce era el.laughing

| Felicia55 a răspuns:

poti sa iti cumperi tamagotchi de pe tamagotchiromania.wordpress.com eu mi-am luat un tamagotchi cu 69 de animale si acum mi-am ales o girafa laughing e pui si incerc sa o fac sa invetelaughinglol