Întrebare recomandată | Marceldistrugatoruldebuci123 a întrebat:

Salutare,îmi poate spune cineva un târg de vechituri din București care este deschis tot timpul?

4 răspunsuri:
| IamJoKeR a răspuns:

La Vitan gasesti targul de vechituri separat de mazinele de piese auto si masinile de vanzare, au si vechituri dar nu stau aia non-stop acolo

| Marceldistrugatoruldebuci123 explică (pentru IamJoKeR):

Pai îmi dau și eu seama ca nu stai non-stop ma refeream dacă stau de luni pana vineri acolo

| IamJoKeR a răspuns (pentru Marceldistrugatoruldebuci123):

S-ar putea să-i găsești

| Concurs2025 a răspuns:

Chiar daca este deschis tot timpul, lumea vinde doar duminica.