| poiuytrew a întrebat:

Salutare la toti! Am o mica intrebare...Cum isi sarbatoresc ziua de nastere cei care sunt nascuti in ani bisecti (29 februarie). Vor implini varsta fara o zi
sau va fi din 4 in 4?

5 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Isi vor face ziua pe 29 februarie tatal meu asa face

| Anablondyi a răspuns:

Va fi din 4 in 4 ani... poti sa iti sarbatoresti ziua dar aceea nu exista in anul respectivsad prin calcule matematice se demonstreaza asta angry e o chestie interesanta si e nasol pentru aia care s-au nascut in 29 februarie |

| DjMariusFresh a răspuns:

O faci in fiecare an cu o zi inainte

| KiMi_6003 a răspuns:

Cunosc si eu pe cineva nascut asahee hee
si isi sarbatoreste ziua pe 28 si implineste normal varsta, numai ca fara o zihappy

| AndySchleck a răspuns:

Si-o sarbatoresc pe 1 martie cum e normal... De fapt din cauza acelor ore anuale cumulative toti isi serbeaza ziua cu cateva ore mai devreme decat ar trebui... mai ales in anul dinaintea anului bisect