| ayddyshhmee a întrebat:

Sunt noua pe site! Prezentati-va! Pe mine ma cheama Aida, am 18 ani si sunt din Buzau. Imi place sa stau pe net, sa ascult muzica, si sa ma plimb cu prietenele mele. Nu imi place fizica, nu suport minciuna, si nici oameni increzuti care au la id boss/smecher/versat si cred ei ca le stiu pe toate. Acum ziceti si voi ceva despre voi. Cum ve numiti de unde sunteti, cati ani aveti, ce va place si ce nu. Primeste fundita cel/cea cu cel mai interesant raspuns. happy kisses. :*

27 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Buna! Eu sunt Oana am 16 ani si sunt din orasul lui Brancusi...In timpul liber imi place sa ascult muzica, sa ies cu pretenii sau sa scriu povesti pentru/cu/despre oamenii...Si eu detest fizica, mai ales ca fac 3 ore pe saptamana

| Silvia a răspuns:

Salut! Eu sunt Silvia, am 13 ani si sunt din Constanta.Imi plac ciocolata, culorile roz si verde, diminetile racoroase si cu soare, marea, ador sa merg la cumparaturi, sa imi cumpar haine, imi mai place mult muzica, sa imi pierd timpul pe TPU si pe mess vorbind cu prietenii mei.Sunt o fata in general vesela[acum trista in ultimul timp observoh go on], plina de viata, putin, dar PUTIN nebuna, de obicei imi cam sta freza-n ochi, am ochii caprui si mari, imi place sa ma imbrac vesel si putin ciudat.Nu sport acei baieti care se cred "smecheri" si buricul pamantului.Nu imi plac pitsipoancele si cocalarii.Nu imi place linistea, ma inspaimanta si ma simt in pericol.Mai multe despre mine vei afla probabil pe parcurs, in timp ce vrei sta alaturi de noi pe TPU.
Bine ai venit!happy

| Silvia a răspuns:

Aaa.se pare ca stiai deja cine elaughing... m-am bagat si eu ca musca-n laptelaughing.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Buna! Pe mine ma cheama Mihai Gabriel-Eduard, am 14 ani si sunt din Bucuresti. Imi place sa stau pe net si sa joc jocuri, nu imi place scoala si nu imi plac cocalarii laughing

| inna a răspuns:

Buna! Eu sunt inna, de fapt my real name is Cristina-Catalina, cam lung asa ca mi se spune inna sau Criss'u.
Cel mai mult iubesc muzica si literatura si desenul.
Nu suport ipocrizia, minciuna, infidelitatea, pitzipoancele, manelistii, inculura in general.
Am alergie la prosti.
Locuiesc in Bucuresti si am 18 ani... iubesc natura foarte mult si cuvintele care ma definesc sunt "incredere" si "speranta".

| antonius74 a răspuns:

Salut! Pe mine ma cheama Tony, am 14 ani si sunt din Oradea. Imi place sa ascult muzica, sa-mi irosesc timpul pe net si fetele. Nu imi place profa de biologie, minciuna mare si nu imi place sa fiu suparat sau nu suport pe cineva.

| arysa a răspuns:

Salut! sunt Maria din Buzau, am 17 ani. Imi place sa citesc, sa stau pe TPU, sa calatoresc, sa ma intalnesc cu prietenii mei. Ador marea, vara, natura si dulciurile. Nu imi place istoria, nu suport oamenii care vorbesc pe la spate, nici pe cei fitosi sau aroganti.Sunt o persoana mai romantica si pun accent pe micile detalii ale vietii. Incantata de cunostinta :*

| Orannginna a răspuns:

Hello! Sunt Paula sau Orannginna (cum vrei tuhee hee ), 17 ani, Calarasi. Uite, imi place al naibi de tare TPU'ul asta big grin, imi place sa citesc, sa ies cu ai mei prieteni, sa fiu zapacita tongue

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Salut! Ma cheama Deea, sunt din Pitesti, am 16 ani. Imi plac filmele romantice, muzica. Nu imi plac manelele. Nu suport cocalarii, si la fel ca u, aia care au la id sau pe hi5 nume shmekere. Bye :*

| Summer Memories a răspuns:

Buna happy
Eu sunt Annie, de fapt ma numesc Alina dar toti imi spun Annie happy. Am 16 ani si stau in Spania de 4 ani aproximativ.

Imi place sa ascult muzica, sa inot, sa merg la cumparaturi, sa stau pe TPU, ador engleza :X
Nu imi plac, cum ai zis tu, persoanele care au la id boss/versat/ etc. si nu obisnuiesc sa dau accept la niciunul daca primesc cerere de prietenie pe hi5 sau chiar pe yahoo. Urasc matematica si tot ce are legatura cu ea laughing.

Acum las si pe altii sa se prezinte dar nu inainte sa iti zic Welcome :X

:*:*

| Kandy a răspuns:

Salut! Numele meu este Andreea, am 14 ani, sunt din Braila happy ce sa zic...sunt sociabila, imi place sa rad, amatoare de petreceri big grin imi place sa am prieteni sinceri, nu suport: manelele, prostii, ipocritii! Imi place sa acult muzica 25 din 24 big grin, sa scriu poezii happy, sa vorbesc cu prietenii pe mess, sa intru pe site-uri dragute happy, imi plac dulciurile...nu mai stiu...cam atat imi amintesc acum big grin te kiss kiss

| Andraa a răspuns:

Salut!>.ma cheama Alexandra am 15 anibig grin si sunt din Brasov
Nu imi place nici mie fizica. dar nici chimia, Nu imi plac cei cu fite, si nici minciuna... O sa ma cunosti mai bine mai incolobig grin

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Buna.Pe mine ma cheama Aila, am 13 ani si sunt din Mangalia.Imi place sa ascult muzicxa, sa ma plimb cu prietena mea cea mai buna si sa stau pe mess.Nu-mi plac prietenii falsi, oamenii cu doua fete, cei care cred ca le stiu pe toate, etc.Ascult muzica Dance, Pop, Rock Alternativ.Si apropo:Bine ai venit pe TPU!

| Georgianaaa93 a răspuns:

Buna si bun venit pe aici sper ca o sa te simti bine
Eu st georgiana(georgi), am 16 ani si 2 luni st din ploiesti, imi place sa st foarte mult pe net si pe mess, imi place sa ma plimb cu prieteni, nu prea imi place foarte mult scoala etc...
PwP si BaFtA pE aIcI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:* bine ai venit si sa te simti bine intre noi :*. Ma numesc Ana-Maria Cristina (Criss) big grin, am 14 ani si sunt din Bucuresti.Imi place sa stau pe net, sa ascult muzica, sa ma joc jocuri, sa ma uit la tv... iar ce nu imi place .paithinking nu imi plac cocalarii laughing...nu imi place engleza x( mai ales ca am o profa super naspa angry, nu imi plac mincinosii si nici baietii care mint, sau se folosesc de fete si de naivitatea lorsad.
Imi pare bine de cunostinta si astept sa mai vb :*

Kriss:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Pe mine ma cheama Giuseppe Verdi si am fost foarte fericit cand am compus melodia.Asa ca am hotarat sa te numesti...Aida. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'Neata! Uneori ma numesc Marius, prefer sa mi se spuna Adrian si mi-ar fi placut sa ma cheme Alex. Am 19 ani, 2 luni, 17 zile si vreo 3 ore si m-am nascut in Braila. Acum locuiesc in Spania, deci sunt ceea ce multi dintre voi numesc, cu un sens peiorativ, capsunar. Sa nu cumva sa indraznesti sa-mi spui asa. Te scuip instantaneu. Imi place sa fac nimic si sa stau cu o viteza cat mai mare. La id nu am nici "boss", nici "smecher", nici "versat", am "mondialu' ". Nu suport prostii, in toate formele lor de agregare: cocalari, increzuti, batausi, etc. Nu vreau fundita. Vreau fundite. O zi nebuna.
@enigma
Aida nu-i melodie. Bine ca nu vede Verdi raspunsul, ca te lua la palme. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bent, este opera, insa melodie nu inseamna numai acea muzica de dans sau manele.melodie inseamna o compozitie muzicala. opera, la fel este o compozitie muzicala.nu trebuie neaparat sa specifici opera sa-ti dai seama ca este diferita de manele.cine cunoaste acea piesa, stie ca este o opera sau o...capodopera muzicala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bent-si apropo, vezi ca,, mondialu'' este dat, l-am adjudecat eu mai inaintea ta, asa ca te pun sa-mi platesti drepturi de autor, daca nu, te parasc la @luchass. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@enigma
Deci, cum ar veni, eu ti-am piratat numele? Se vede ca-s roman... laughing Cine e luchass?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bent-luchass este cel cu furtul pe net. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@enigma
Imi pare rau, nu cunosc. Cumva e invizibil? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bent-mai bine, ca altfel te enervai de numa'. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Aida! Si eu sunt relativ nou dar o sa vezi ca te vei integra repede! Ma numesc Adrian-Octavian, mi se spune Ady, iar apropiatii imi spun Briggite laughing Sunt din Ploiesti, am 23 de ani, ador muzica trance si viata de noapte, student la 2 facultati, imi place fizica laughing rolling on the floor si la fel ca si tine nu suport minciuna si nici ingamfarea. Urasc prostia si prostii, iubesc in schimb natura si sunt un mare admirator al sexului frumos. O sa ma opresc aici pentru a da sansa si celorlalti sa se prezinte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia, multumim pentru intentie, dar nu era nevoie...
http://www.tpu.ro/......rebari-in/
Enjoy! :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adina, draga mea, am vazut ca esti noua, adica e un nou cont, deschis astazi, insa... daca stii tu de fundite, scuza-ma, dar nu cred ca esti la fel de noua ca si contul asta! Ia mai mediteaza tu putin si apoi ne spui si care-i celalalt cont!
Ce zici?
Eu, aceeasi Monica, 35, imi place sinceritatea si urasc ipocritii!
Vezi, eu pot fi si sincera!
Monica