| cFlorin a întrebat:

Salutare TPU.Am o intrebare care este in special pentru Vasluieni insa pot raspunde si cei care stiu. Unde pot gasi in Vaslui(sau la voi in oras in ce magazin gasiti ) saniute de acelea de plastic sau lopetele de plastic (arata ca o lopatica dar e special conceputa pentru sanius )? DAU FUNDA SI VOT. Daca se poate precizati si pretul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai putea incerca(in Vaslui) la Dedeman sau la Kaufland. Daca nu sunt acolo, sincer nu stiu unde ar putea fi(doar pe la 38... )
funda?big grin

| ImDyDy a răspuns:

La mine in Bistrita se gaseste asa ceva in Ambient sau Kaufland