| Dotdotggg a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care stiu.Ce trucuri impresionante as putea invata cat mai usor? Adica dati-mi si mie niste ideei de trucuri cu linkuri sau filmari va rog. Vreau sa ii uimesc putin pe niste colegi de la scoala.Dar trucurile sa nu fie cen indoi cartea si se vede intr-o parte ce carte e sau sa retin ultima carte si sa pun cartea aleasa de coleg in fata acelei carti.(SA NU IMI TREBUIASCA CARTI SPECIALE) Funda pentru cel mai bun truc/cele mai bune trucuri.

1 răspuns:
| Kikinoname002 a răspuns:

Vrei ceva gen wow, dar simplu...pai..de exemplu poti sa ii spui unui coleg "heii pui pariu ca nu poti face ce fac eu?"si el o sa zica ca poate. Iei un pahar cu apa si incepi si te joci cu el adica il duci in stanga sau in dreapta, etc si el o sa faca ca tine, dar in timp ce tu muti paharul el o sa te priveasca si din start o sa piarda deoarece tu nu te uitai la ellaughing) apoi iei o gura de apa, dar nu o inghiti.El sigur o va face, dupa care scuipi apa..si el cum a inghitito nu mai are ce scuipa.Asa poti castiga un pariu. Sper ca ti-am fost de folos.