| MortalX a întrebat:

Am si eu o mica curiozitate: daca decin un cont pe My PaySafeCard cu bani pe el, va trebui sa platesc vreo anumita taxa?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles! Lunar o taxa mica, nu stiu cat dar stiu ca iti retin ei lunar o taxa mica. Bafta!

| MortalX explică (pentru lpavel):

Ai idee daca as putea sa imi anulez contul?

| MortalX explică (pentru lpavel):

Sau daca nu mai am bani in cont se mai retine ceva? Sunt sanse sa ma trezesc cu vreo factura sau ceva?

| lpavel a răspuns (pentru MortalX):

Daca nu mai ai bani in cont, contul se inchide dupa o perioada scurta! NU, nu exista nici cea mai mica sansa sa primesti vreo factura din cauza ca nu ai bani in cont, eventual poate te vor atentiona ca-ti inchide contul daca nu mai depui bani in acel cont, atat, nimic mai mult!
Cum anulezi contul? Scoti toti banii din ea! happy