| jamesean a întrebat:

Bun de inceput sper sa fie buna categoria laughing
si intrebarea:ce freza arata cel mai bine la baieti de 13 ani va rog dati-mi site cu poze.Dau Funda.Multumesc.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce cap ai laughing Si depinde putin si de culoarea parului. Cauta modele de tunsori pe net, in reviste, du-te la un frizer/hair-stylist bun, poate te ajuta si el cu idei. Asa pe 'neveu' nu prea poti primi un raspuns fix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e bine ca nu ai postat la D/S ca nu-ti faci freza in timp ce faci sex si nici la Educatie si Cultura Generala ca nu ti-o faci in timp ce va preda profesoara.
Poarta ceva care se potriveste cu fizionomia ta, nu ce este la moda ca nu sunteti clone la infatisare. Gandeste-te la ceva mai diferit, mai rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care-ţi place ţie cel mai mult.