| Radicalistul a întrebat:

Deci:pane la ce punctaj sunt junior? acum am 1905. ce puncatj trebuie sa am ca sa depasesc acest rang de junior?

6 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Ca sa treci de la junor la senior iti trebuie 100 de raspunsuri si 10 zile pe TPU.
Uite aici poti sa aflii mai multe despre TPU :
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Sper ca ti-am fost de ajutor;)

| Wehrmacht a răspuns:

Ca sa fi senior iti trebuie 100 de raspunsuri si sa ai contul facut de 10 zile.

| hideaway a răspuns:

Buna! Ca sa atingi gradul de "Senior", trebuie sa ai 10 zile de la inregistrare+ 100 de raspunsuri.
Pa, pa. La multi ani!

| Radicalistul explică:

Multumesc mult! la multim ani!

| CrazyPittica a răspuns:

Trebuie sa ai 100 raspunsuri si 10 zile de cand ai contul.Un an nou fericit

| Mashiro a răspuns:

Peste 10 zile si 100 raspunsuri tu mai ai un pic ai doar 20 raspunsuri scuze