| 1DobreMihai1 a întrebat:

Imi place foarte mult sa compun melodii si chiar ma pricep si as vrea sa fac cateva sa vad cujm ma descurc si as vrea un site cu niste negative sau sa-mi spuneti niste programe cu care le pot crea (de preferinta cu un link la tutorial) si un program pentru remixat ( daca se poate ceva simplu si usor de utilizat )
Multumesc,

3 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Poti sa iti faci singur negativele, un program de baza gratuit si usor de utilizat prin brozer este urmatorul...http://soundation.com/studio

| 1DobreMihai1 explică:

Multumesc!, mai astept in continuare raspunsuri!