| DenysIrinel a întrebat:

Mi-am luat acum 2-3 luni un Penny Board de pe eMAG, dar rotile sunt prea stranse, cred pentru ca nu merge "lin" si rotile fac cam mult zgomot.Mi-ati putea spune cum as putea rezolva problema cu rotile ca sa nu mai mearga asa greu.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Din păcate a trecut termenul de 30 de zile de retur pe care îl oferă eMag. În mod normal, asta ar fi trebuit să faci, pentru că nu ești mulțumit de produsul cumpărat. Mai rămâne să-i omori pe ăia de la service până-l fac să meargă „uns". http://www.emag.ro/info/form/pickup