| Stefan_leonte_1992 a întrebat:

SALUTARE TPU vreau sa stiu ce faceti voi in aceasta zi frumoara de vara si ce ar trebui sa fac pentru ca sunt in casa la calculator si ma plictisesc foarte tare!

Răspuns Câştigător
| UnNecunoscut a răspuns:

Iesi afara joca-te cu prietenii asculta muzica, plimba-te, iesi cu bicla/ rolele/sakte-ul uite-te la un film citeste ceva (daca nu vrei nimic de mai sus rolling on the floor )

1 răspuns:
| natuka a răspuns:

Citeste ceva interesant, gaseste-ti o ocupatie captivanta si la sigur nu te vei mai simti plictisit.