| EmilyT a întrebat:

Salutare tuturor. Pot in genere sa-mi sterg poza de pe TPU?

4 răspunsuri:
| Meli34 a răspuns:

Poti dar nu stiu cum. Dar pot sa te ajuta sa o schimbi. Dai in stanga pe Editare profil si dai la selecteaza imagine profil si dai Browse si apoi iti alegi o poza din calculatorul tau si gata happy Nu stiu daca ti-am zis ce ai vrut tu sa stii dar poate te-am ajutat.

| EmilyT explică:

Eh... stiu ca se poate de schimbat... oricum mersi =*

| Mîţaa a răspuns:

Dorinuts,papu6`nu poti sa-ti stergi poza de pe TPU:p:*

| jonhcena1998wwe a răspuns:

De sters nu. Poti doar sa ti-o schimbi dai pe (editare profil)dupa ceea dai jos pe selectare imagine profil dai browse si iti pui imaginea.