| sssSnake a întrebat:

Salutare utilizatori TPU! As dorii sa va pun o intrebare legata de personajele din desenele animate, intrebarea fiind urmatoarea:
"Care este personajul/desenul preferat de pe Cartoon Network?"
Pe site-ul www.jocuri-cartoon-network.ro dorim sa avem jocurile/desenele cu personajele voastre preferate, asa ca dorim parerea voastra.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tom &Jerry,Powerpuff Girls,Dexter Laboratory,Twins Cramp, Ed Edd &Eddy, Scooby Doo, Flinstone Family, The Garfield Show etc
Te pup!

1 răspuns:
| ALYalytza2012 a răspuns:

Buna sssSnake, personajul meu preferat este Dede, din laboratorul lui dexter,.Imi mai plac si alte personaje exemplu:
-blassom(fetitele powerpuff)
-toate personajele din insula dramei
-etc.
papa