| Frateloo112 a întrebat:

Salutare...
vreau sa-mi fac o pagina de facbook dar nu stiu ce nume sa-i dau!
Vreau sa imi dati cat mai multe idei de nume si daca se poate si ce poze sa pun pe pagina?

dau funda.

Răspuns Câştigător
| Cirstea_Claudia_1980 a răspuns:

Pai depinde.

Daca vrei sa faci o pagina cu un idol de-al tau (de ex:Smiley) poti pune poze cu el, poti face intrebari despre el daca vrei tu.

Sau mai poti sa-ti face o pagina normala.Cu poze obisnuite.
Daca esti fata poti numii pagina (de extongueagina Anonima,Sunt fata,Te iubesc baaaa) si poti pune poze cu accesori,haine,si poze amuzante.

Daca esti baiat pagina poate fii numita( de ex:Sunt baiat, Boys are hot, us guys,)
Si poti pune poze sport, cu accesori, cu meme.

Funda daca ti-a fost de ajutor...

1 răspuns:
| StefaniaM a răspuns:

Dansam cu curu'!
P.s.Pagina exclusiva pentru cocalari