| Denis_7327 a întrebat:

Salutari. Ei bine sunt tot eu cu porumbelul. A trecut aproape 3 saptamani de cand il am. A mancat bine sanatos vioi. Dar azi dimineata era foarteeee molesit.Sta ghemuit respira(cred ca greu). Ce sa fac? Sa il duc la veterinar? Sa il sacrific? decat sa sufere mai bine il omor cumva sa nu simta nimic. Nu stiu astept ceva raspunsuri

2 răspunsuri:
| xXxFaTiMa a răspuns:

Dul la un veterinar poate am mancat pre mult

| Denis_7327 explică:

Ei bine.astaiz cand m-am trezit saracu era mort crying...Erau inchise duminica, nici unul deschis.Na mai rezistat saracu pana azi sad.Imi pare foarte rau de rau sad