| mikiscence a întrebat:

Salutari! voi ce nume ati pune unei fetite si unui baiat ...la fata ceva sa mearga cu maria ruggero si baiat filipo ruggero...niste nume dragute vreau...nu ma grabesc.inca nu am conceput copiilaughingv-am pupat!

9 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ana-Maria Ruggero, Bettina-Maria Rugerro, Octavia-Maria Ruggerro iar pentru băieți: Andre-Filippo Ruggero. Nu mai am inspiraţie, atât pentru seara asta.
Mari succese!

cami
| cami a răspuns:

Maria Vanessa Ruggero
Filipo Simon Ruggero.

lolita
| lolita a răspuns:

Fata: Sarah, Jessica, Amanda
baiat: Mathew.

| Klara a răspuns:

Sofia - Maria Ruggero
Diana - Maria Ruggero
Eva - Maria Ruggero
Francesca - Maria Ruggero

La baiat nu am inspiratie frustrated

| knnight a răspuns:

La fata:Roxana
La baiat:Radu

| mikiscence explică:

Ce ziceti. mie imi place mult emily. dar nu prea merge .la naiba.ma oftica chestia asta .sa ia un nume de la bunici...imi incurca toate planurilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fata: Gabriela
La baiat:Gabriel
tongue
Oricum recomand tuturor sa nu le puna copiilor nume bombastice, ala telenovele, pentru ca acei copii vor avea o copilarie traumatizanta din cauza numelui (stiu cazuri reale...).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@griiiim, scuze, insa ti-am dat un stupid din greseala.mea culpa.insa ai si tu dreptul la unul acum. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agnes / Robert