| andrushky a întrebat:

Saluuut big grin. saptamana viitoare e ziua mea si as vrea sa mi-o fac intr-un loc... original. ultima data mi-am facut-o la un restaurant din parc (am stat mai mult afara) si a fost supeer :X. sa mi-o fac si anul asta la fel? mersi anticipat big grin wave aaa, sau daca nu, unde as putea sa mi-o fac in afara de laser maxx / megazone? big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sau într-un club de noapte!
Pa, pa.

| DiDi a răspuns:

Poţ să ţi-o faci într-un club, să închiriezi un restaurant, să ţi-o faci într-un loc în natură, cum s-ar zice, la iarbă verde, sau poţi să ţi-o faci acasă.

| Zoet a răspuns:

Fa-ti-o la un gratarel cu colegii! E mult mai ...frumos! Si economisesti si baniwinking