| carmen_4289 a întrebat:

Salz care are un program de facut hackuri nu vrea sa trisez sau ceva de genul vreau doar sa ma distrez ca apoi le sterg.Id-ul meu:carmen_fun1 funda la cine imi da programul sau linkul de unde sa-l downloadez
Toate cele bunebig grin

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Cati ani ai?
Uite ca o sa-ti raspund desii stiu ca nu o sa te ajute cu nimic:
Turbo pascal, c++, java.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu te juca cu hack-urile iti garantez ca intri la puscarie asa ca mai bine stai in banca tawinking

| Kiko a răspuns:

E ca si cum: sunt criminal, vrei sa vii cu mine sa te omor? da dupa aceea de invii eu.big grin laughing doamne