| deathkyra a întrebat:

Salz TPU cine stie un site care are manga bleach sau naruto, sau pe amindoua daca se poate dar va rog manga in romana si sa nu fie in urma ca am gasit numadealea cu 2-4 capitole dau funda love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e manga in romana!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit pe www.anime kage.ro are naruto si naruto shippuden Anime si Manga si pentru bleach si pentru naruto iar la naruto (ma uit) stiu ca sunt multe capitole nu numai 2-4 ci chiar pana dupa razboi! FUNDA?

| deathkyra explică:

Tocmai am zis ca manga il vreau in romana

| anonim_4396 a răspuns (pentru deathkyra):

Da e manga in romana!